Letni Piknik na zakończenie wakacji z OSiR’em

Wszyscy wiedzą, że najlepiej zakończyć wakacje dobrą imprezą. Dlatego serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych do pożegnania wakacji na Letnim Pikniku na zakończenie wakacji z OSiR’em!

Impreza odbędzie się przy Średzkim Parku Wodnym przy ul. Winogronowej 34 w Środzie Śląskiej. Przygotowaliśmy dla Państwa nie lada atrakcje!

Od 15:00 czekać na Was będą dwie zjeżdżalnie i zamek do skakania. Dla najmłodszych padlery oraz elektryczne samochodziki i elektryczny bujak samochodzik. Starsze dzieciaki zapraszamy na byka rodeo i do spróbowania swoich sił w kuli wodnej, która znajdowała się będzie przy Przystani Kajaki. Na gości czekają także konkurencje z nagrodami – strzelanie z łuku, konkurs rodeo. Wśród atrakcji znajdą się także sztuczne tatuaże, klauni na szczudłach, zabawa w pianie gaśniczej, malowanie kredą chodnikową czy pokaz paralotnictwa. Rozbije się u nas też miasteczko baniek mydlanych – a w nim warsztaty i pokazy – zamykanie dzieci w bańkach, czarowanie baniek i bajkowe ogromne bańki.

Odbędą się u nas pokazy grupy Orun Capoeira i pokaz sztuk walki klubu Glory Kick-Boxing ze Środy Śląskiej. Zagości u nas także Dawid Kareciński – aktualny Mistrz Polski w zapasach w stylu klasycznym i Józef Tracz – zapaśnik, medalista olimpijski. Trening funkcjonalny poprowadzi Ania Figarska.

Na wszystkich gości będzie czekała darmowa fotobudka!

Do dyspozycji także catering: grill, gofry, wata cukrowa i wiele innych smakołyków.

Nie możecie tego przegapić!

REGULAMIN LETNIEGO PIKNIKU