SPRAWOZDANIE Z VIII POWIATOWYCH MIKOŁAJKOWYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

SPRAWOZDANIE Z VIII POWIATOWYCH MIKOŁAJKOWYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

 

  1. Zawody odbyły się 05.12.2019  na basenie Średzkiego Parku Wodnego.
  2. W zawodach uczestniczyło 84 uczniów ze szkół podstawowych w: Rakoszycach, Ciechowie, Szczepanowie, Środzie Śląskiej.
  3. Organizatorzy: 

– Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śl.

– Ośrodek Sportu i Rekreacji,

– Urząd Miejski w Środzie Śl.

  1. Medale dla uczestników ufundował Urząd Miejski w Środzie Śl.,
  2. Dyplomy oraz nagrody ufundował Ośrodek Sportu i Rekreacji.
  3. Fotoreportaż i wyniki z zawodów można oglądać na stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji , Średzkiego Parku Wodnego, Facebooku oraz prasie lokalnej.

link do galerii poniżej:

gallery

 

 

6. Wyniki:

25m st. dow. dziewcząt kl.4 i młodsze

 

  1. Wajda Zuzanna

SP 3 Środa Śl.

0:20,59 s

  1. Krzykowska Marta

SP 3 Środa Śl.

0:22,17 s

  1. Kawalec Katarzyna

SP 3 Środa Śl.

0:22,18 s

 

25 m st. dow. chłopców kl.4 i młodsi

 

  1. Tułak Szymon

SP 3 Środa Śl.

0:20,30 s

  1. Ciszewski Krzysztof

SP 3 Środa Śl.

0:22,00 s

  1. Wrzyszcz Mateusz

SP 3 Środa Śl.

0:23,13 s

 

50 m st. dow. dziewcząt kl. 5 6

 

  1. Wysocka Emilia

SP 3 Środa Śl.

0:35,52 s

  1. Mazurkiewicz Wiktoria

SP 3 Środa Śl.

0:35,57 s

  1. Strożek Anna

SP 3 Środa Śl.

0:38,88 s

 

50 m st. dow. chłopców kl. 5 6

 

  1. Bielecki Kacper

SP 3 Środa Śl.

0:36,78 s

  1. Witkowski Miron

SP 3 Środa Śl.

0:40,50 s

  1. Dul Adam

SP 3 Środa Śl.

0:40,81 s

 

 

 

50 m st. dowolnym dziewcząt kl. 7 – 8

 

  1. Ożóg Julia

SP Szczepanów

0:33,64 s

  1. Lipińska Laura

SP 3 Środa Śl.

0:35,72 s

  1. Buksa Dominika

SP Ciechów

0:35,94 s

 

 

 

50 m st. dow chłopców kl. 7 – 8

 

  1. Kulesza Kacper

SP 3 Środa Śl.

0:33,76 s

  1. Galik Filip

SP Rakoszyce

0:38,51 s

  1. Kosiński Daniel

SP 3 Środa Śl.

0:38,51 s

 

 

 

25 m. st. grzbietowym dziewcząt kl. 4 i młodsze

 

  1. Borowska Wioleta

SP 3 Środa Śl.

0:23,63 s

  1. Wajda Zuzanna

SP 3 Środa Śl.

0:24,72 s

  1. Sławska Natalia

SP 3 Środa Śl.

0:24,84 s

       

 

25 m st. grzbietowym chłopców kl. 4 i młodsi

 

  1. Tułak Szymon

SP 3 Środa Śl.

0:23,47 s

  1. Spiss Antonio

SP Rakoszyce

0:26,43 s

  1. Ciszewski Krzysztof

SP 3 Środa Śl.

0:27,23 s

 

50 m st. grzbietowym dziewcząt kl. 5 6

 

  1. Strożek Anna

SP 3 Środa Śl.

0:44,45 s

  1. Wysocka Emilia

SP 3 Środa Śl.

0:45,20 s

  1. Kowcz Dominika

SP 3 Środa Śl.

0:45,98 s

 

50 m st. grzbietowym chłopców kl 5 6

 

  1. Fedoszczak Jakub

SP 3 Środa Śl.

0:47,08 s

  1. Kroczak Jakub

SP Rakoszyce

0:47,55 s

  1. Brzeziński Maciej

SP Rakoszyce

0:47,89 s

 

50 m st. grzbietowym dziewcząt kl. 7 – 8

 

  1. Ożóg Julia

SP Szczepanów

0:39,31 s

  1. Maćkowiak Aleksandra

SP Ciechów

0:40,66 s

  1. Popławska Kornelia

SP 3 Środa Śl.

0:43,14 s

       

 

50 m. st. grzbietowym chłopców kl. 7 – 8

 

  1. Kosiński Daniel

SP 3 Środa Śl.

0:43,88 s

  1. Gabryś Szymon

SP 3 Środa Śl.

0:45,35 s

  1. Sławinski Krystian

SP Rakoszyce

0:48,94 s

       

 

50 m st. klasycznym dziewcząt kl. 5-6

 

  1. Kułakowska Maria

SP 3 Środa Śl

0:49,06 s

  1. Mazurkiewicz Wiktoria

SP 3 Środa Śl.

0:49,25 s

  1. Wojtowicz Milena

SP 3 Ciechów

0:51,63 s

       

 

50 m st. klasycznym chłopców kl. 5 6

 

  1. Dul Adam

SP 3 Środa Śl.

0:53,17 s

  1. Brzeziński Maciej

SP Rakoszyce

0:57,56 s

  1. Masalski Krystian

SP 3 Środa Śl.

0:59,03 s

 

 

50 m st. klsyczym dziewcząt kl. 7 – 8

 

  1. Lipińska Laura

SP 3 Środa Śl.

0:40,81 s

  1. Michalczyk Kinga

SP 3 Środa Śl.

0:47,23 s

  1. Buksa Dominika

SP Ciechów

0:52,90 s

       

 

50 m st. klasycznym chłopców kl. 7 – 8

 

  1. Masalski Marcin

SP 3 Środa Śl.

0:45,53 s

  1. Kulesza Kacper

SP Szczepanów

0:45,75 s

  1. Kużniak Szymon

SP  Ciechów

0:46,03 s

 

 

 

Sztafeta 4 x 25 m st. dowolnym dziewcząt klas 4 – 6

  1. SP 3 Środa Śląska

1:16,98

 

  1. SP Rakoszyce

1:31,69

 

  1. SP Ciechów

1:34,20

 

 

Sztafeta 4 x 25 m st. dowolnym chłopców klas 4 – 6

  1. SP 3 Środa Śląska

1:09,89 min.

  1. SP 3 Środa Śl. II

1:15,29

  1. SP Szczepanów

1:44,90

 

 

Sztafeta 4 x 50 m st. dowolnym dziewcząt kl. 7 – III G

  1. SP 3 Środa Śląska

2:35,67

  1. SP Ciechów

2:37,56

  1. SP Rakoszyce

3:28,38

 

Sztafeta 4 x 50 m st. dowolnym chłopców kl. 7 – III G

  1. SP 3 Środa Śląska

2:44,37

  1. SP Rakoszyce

2:59,56

 

 

 

 

Sędzia główny: Marzena Sołtys

Kierownik zawodów: Janusz Strożek