Grafik rezerwacji - HALA SPORTOWA

Hala 1-go Maja

Grudzień 2022

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1 grudnia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 2 grudnia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 3 grudnia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 4 grudnia
poniedziałek 5 grudnia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 6 grudnia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 7 grudnia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 8 grudnia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 9 grudnia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 10 grudnia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 11 grudnia
poniedziałek 12 grudnia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 13 grudnia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 14 grudnia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 15 grudnia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 16 grudnia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 17 grudnia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 18 grudnia
poniedziałek 19 grudnia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 20 grudnia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 21 grudnia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 22 grudnia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 23 grudnia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 24 grudnia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 25 grudnia
poniedziałek 26 grudnia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 27 grudnia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 28 grudnia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 29 grudnia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 30 grudnia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 31 grudnia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień

Styczeń 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1 stycznia
poniedziałek 2 stycznia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 3 stycznia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 4 stycznia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 5 stycznia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 6 stycznia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 7 stycznia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 8 stycznia
poniedziałek 9 stycznia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 10 stycznia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 11 stycznia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 12 stycznia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 13 stycznia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 14 stycznia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 15 stycznia
poniedziałek 16 stycznia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 17 stycznia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 18 stycznia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 19 stycznia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 20 stycznia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 21 stycznia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 22 stycznia
poniedziałek 23 stycznia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 24 stycznia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 25 stycznia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 26 stycznia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 27 stycznia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 28 stycznia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 29 stycznia
poniedziałek 30 stycznia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 31 stycznia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień

Luty 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1 lutego
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 2 lutego
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 3 lutego
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 4 lutego
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 5 lutego
poniedziałek 6 lutego
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 7 lutego
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 8 lutego
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 9 lutego
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 10 lutego
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 11 lutego
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 12 lutego
poniedziałek 13 lutego
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 14 lutego
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 15 lutego
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 16 lutego
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 17 lutego
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 18 lutego
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 19 lutego
poniedziałek 20 lutego
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 21 lutego
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 22 lutego
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 23 lutego
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 24 lutego
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 25 lutego
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 26 lutego
poniedziałek 27 lutego
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 28 lutego
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień

Marzec 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1 marca
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 2 marca
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 3 marca
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 4 marca
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 5 marca
poniedziałek 6 marca
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 7 marca
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 8 marca
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 9 marca
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 10 marca
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 11 marca
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 12 marca
poniedziałek 13 marca
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 14 marca
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 15 marca
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 16 marca
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 17 marca
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 18 marca
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 19 marca
poniedziałek 20 marca
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 21 marca
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 22 marca
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 23 marca
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 24 marca
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 25 marca
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 26 marca
poniedziałek 27 marca
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 28 marca
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 29 marca
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 30 marca
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 31 marca
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień

Kwiecień 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1 kwietnia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 2 kwietnia
poniedziałek 3 kwietnia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 4 kwietnia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 5 kwietnia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 6 kwietnia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 7 kwietnia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 8 kwietnia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 9 kwietnia
poniedziałek 10 kwietnia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 11 kwietnia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 12 kwietnia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 13 kwietnia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 14 kwietnia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 15 kwietnia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 16 kwietnia
poniedziałek 17 kwietnia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 18 kwietnia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 19 kwietnia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 20 kwietnia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 21 kwietnia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 22 kwietnia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 23 kwietnia
poniedziałek 24 kwietnia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 25 kwietnia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 26 kwietnia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 27 kwietnia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 28 kwietnia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 29 kwietnia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 30 kwietnia

Maj 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1 maja
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 2 maja
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 3 maja
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 4 maja
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 5 maja
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 6 maja
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 7 maja
poniedziałek 8 maja
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 9 maja
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 10 maja
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 11 maja
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 12 maja
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 13 maja
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 14 maja
poniedziałek 15 maja
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 16 maja
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 17 maja
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 18 maja
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 19 maja
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 20 maja
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 21 maja
poniedziałek 22 maja
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 23 maja
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 24 maja
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 25 maja
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 26 maja
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 27 maja
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 28 maja
poniedziałek 29 maja
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 30 maja
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 31 maja
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień

Czerwiec 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1 czerwca
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 2 czerwca
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 3 czerwca
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 4 czerwca
poniedziałek 5 czerwca
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 6 czerwca
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 7 czerwca
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 8 czerwca
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 9 czerwca
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 10 czerwca
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 11 czerwca
poniedziałek 12 czerwca
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 13 czerwca
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 14 czerwca
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 15 czerwca
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 16 czerwca
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 17 czerwca
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 18 czerwca
poniedziałek 19 czerwca
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 20 czerwca
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 21 czerwca
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 22 czerwca
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 23 czerwca
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 24 czerwca
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 25 czerwca
poniedziałek 26 czerwca
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 27 czerwca
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 28 czerwca
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 29 czerwca
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 30 czerwca
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień

Lipiec 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1 lipca
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 2 lipca
poniedziałek 3 lipca
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 4 lipca
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 5 lipca
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 6 lipca
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 7 lipca
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 8 lipca
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 9 lipca
poniedziałek 10 lipca
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 11 lipca
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 12 lipca
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 13 lipca
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 14 lipca
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 15 lipca
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 16 lipca
poniedziałek 17 lipca
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 18 lipca
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 19 lipca
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 20 lipca
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 21 lipca
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 22 lipca
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 23 lipca
poniedziałek 24 lipca
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 25 lipca
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 26 lipca
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 27 lipca
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 28 lipca
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 29 lipca
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 30 lipca
poniedziałek 31 lipca
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień

Sierpień 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1 sierpnia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 2 sierpnia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 3 sierpnia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 4 sierpnia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 5 sierpnia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 6 sierpnia
poniedziałek 7 sierpnia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 8 sierpnia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 9 sierpnia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 10 sierpnia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 11 sierpnia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 12 sierpnia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 13 sierpnia
poniedziałek 14 sierpnia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 15 sierpnia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 16 sierpnia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 17 sierpnia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 18 sierpnia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 19 sierpnia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 20 sierpnia
poniedziałek 21 sierpnia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 22 sierpnia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 23 sierpnia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 24 sierpnia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 25 sierpnia
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 26 sierpnia
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 27 sierpnia
poniedziałek 28 sierpnia
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 29 sierpnia
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 30 sierpnia
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 31 sierpnia
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień

Wrzesień 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1 września
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 2 września
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 3 września
poniedziałek 4 września
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 5 września
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 6 września
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 7 września
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 8 września
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 9 września
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 10 września
poniedziałek 11 września
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 12 września
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 13 września
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 14 września
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 15 września
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 16 września
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 17 września
poniedziałek 18 września
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 19 września
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 20 września
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 21 września
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 22 września
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 23 września
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 24 września
poniedziałek 25 września
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 26 września
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 27 września
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 28 września
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 29 września
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 30 września
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień

Październik 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1 października
poniedziałek 2 października
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 3 października
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 4 października
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 5 października
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 6 października
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 7 października
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 8 października
poniedziałek 9 października
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 10 października
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 11 października
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 12 października
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 13 października
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 14 października
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 15 października
poniedziałek 16 października
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 17 października
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 18 października
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 19 października
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 20 października
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 21 października
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 22 października
poniedziałek 23 października
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 24 października
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 25 października
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 26 października
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 27 października
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 28 października
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 29 października
poniedziałek 30 października
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 31 października
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień

Listopad 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1 listopada
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 2 listopada
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 3 listopada
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 4 listopada
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 5 listopada
poniedziałek 6 listopada
  • 14:00 – 15:00 Emeryci
    Emeryci
    14:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:30 Polonia Przemek od 23 listopada
    Polonia Przemek od 23 listopada
    15:00 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 LZS Arek
    LZS Arek
    16:30 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 19:00 Policja od 4 stycznia
    Policja od 4 stycznia
    18:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Kurs Tańca
    Kurs Tańca
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 7 listopada
  • 09:30 – 11:30 SP 3
    SP 3
    09:30 – 11:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 16:00 Maciek Kogutek
    Maciek Kogutek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Parafianie
    Parafianie
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 8 listopada
  • 13:00 – 16:00 Max Koszykówka
    Max Koszykówka
    13:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 17:30 Polonia Przemek od 26 listopada
    Polonia Przemek od 26 listopada
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 18:30 Emeryci od 1 stycznia
    Emeryci od 1 stycznia
    17:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Milano zdrowy kręgosłup
    Milano zdrowy kręgosłup
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Milano
    Milano
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 9 listopada
  • 15:00 – 16:00 Kogutek Maciek
    Kogutek Maciek
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Łukasz Luks
    Łukasz Luks
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Iza Talar
    Iza Talar
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Rogalik
    Rogalik
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 10 listopada
  • 10:30 – 12:30 SP3
    SP3
    10:30 – 12:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Polonia Paweł Strożek
    Polonia Paweł Strożek
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 LZS Arek
    LZS Arek
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 11 listopada
  • 09:00 – 13:00 Karate 28.11
    Karate 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 13:00 Karate od 28.11
    Karate od 28.11
    09:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 12 listopada
poniedziałek 13 listopada